CRLAB plaukų priežiūros priemonės

Cesare Ragazzi Laboratories (CRLAB), italų kompanijos filosofija remiasi požiūriu, kad plaukų būklė priklauso nuo galvos odos sveikatos. Todėl labai svarbus drėgmės, riebalinių liaukų aktyvumo bei odos pH balansas.

Kompanijos sukurtos unikalios plaukų priežiūros formuluotės išspręs Jūsų problemas.

Visos plaukų priežiūros linijose naudojama:

  • Eteriniai aliejai

Viena iš pagrindinių CRLAB trichologinių produktų savybių yra puikus kvapas, kurį labai mėgsta daugelis klientų. Be įvairių eterinių aliejų, tokių kaip eukaliptų, šalavijų, rozmarinų, citrinų, apelsinų, levandų ir kiparisų, „aromaterapijos”, eteriniai aliejai dėl tam tikrų veikliųjų medžiagų (tokių kaip, monoterpenų, diterpenų, triterpenų ir flavanoidų) yra itin galingi ginklai kovojant su įvairiomis galvos odos problemomis, tame tarpe pleiskanomis, dehidratacija, odos sudirginimu ir seborėja, o taip pat gali pagreitinti ląstelių ir ypač plaukų metabolizmą, kas padeda kovoti su plaukų slinkimu.

Kiekviena trichologinė linija išsiskiria unikaliu eterinių aliejų mišiniu – nes tik konkretus eterinių aliejų derinys gali išspręsti konkrečią odos problemą.

  • Vaistinių medžiagų molekulės

Visų gaminių sudėtyje yra ne tik eteriniai aliejai, turintys įrodytą poveikį, bet ir kruopščiai atrinktos vaistinių medžiagų molekulės. Šios molekulės veikia problemos esmę, pavyzdžiui, piroktono olaminas, kovoja su Malassezia Furfur – mikroorganizmu, kuris daugiausia prisideda prie sausų ir riebių pleiskanų atsiradimo. Apigeninas stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir skatina plaukų augimą, padidindamas kraujotaką ir padidindamas maistinių medžiagų ir deguonies tiekimą plaukams. Antibakterinės medžiagos, tokios kaip azelaino rūgštis, reguliuoja sebumo gamybą, tripeptidas-1, kurio pagrindą sudaro vitaminas biotinas, prailgina plaukų anageno (aktyvaus augimo) fazę.

  • Augalų kamieninės ląstelės

Plačiai naudojamos farmacinėje ir kosmetikos pramonėje, kadangi jos yra aktyvių ingredientų (mikroelementų ir amino rūgščių) šaltinis, jos geba pastiprinti mūsų natūralių kamieninių ląstelių gyvybingumą bei apsaugo jas nuo išorinių veiksnių, trikdančių augimą ir tokiu būdu atjaunina musų odą. Kiekvienoje linijoje yra labiausiai pritaikytos kamieninės ląstelės, pvz., linijoje nuo plaukų slinkimo naudojamos obuolių kamieninės ląstelės, kurios veikia drėkinančiai ir skatina augimą, linijoje nuo pleiskanų naudojamos rododendro kamieninės ląstelės, turinčios pleiskanas mažinantį poveikį, o riebalų išsiskyrimą reguliuojančioje linijoje – edelveiso kamieninės ląstelės, gebančios regeneruoti jungiamąjį audinį.

  • Brangieji akmenys

Brangakmenių ir mineralų naudojimas kūno priežiūrai yra žinomas nuo senovės laikų.

Žinoma, kad Kleopatra apibarstydavo savo kūną iš malachito pagamintu preparatu (kuriame daug vario, pasižyminčio antibakterinėmis savybėmis), kad oda būtų švelnesnė.

Iš brangakmenių gaminama itin smulki pudra, kuri dedama į plaukų priežiūrai skirtus gaminius, kad jie būtų veiksmingesni. Trichologinėse linijose naudojami rubino, safyro ir deimanto brangakmeniai. Rubinas naudojamas dėl savo valomųjų savybių ir gebėjimo suteikti kūnui jėgų, nes gerina tonusą ir kraujotaką. Šiandien žinome, kad šis brangakmenis sudarytas iš aliuminio oksido su chromo pėdsakais. Chromas yra svarbus mikroelementas plaukų svogūnėlių ląstelių metabolizmui. Safyras istoriškai buvo naudojamas dėl savo atgaivinančio poveikio, o šiais laikais žinome, kad tai geras geležies šaltinis, gyvybiškai svarbus ląstelių metabolizmui. Deimantas yra brangakmenis, kuris tradiciškai buvo siejamas su grynumu ir atsinaujinimu. Deimantų pudra užtikrina stiprų šveitimo efektą ir odos apsaugą nuo UV spindulių.


Be parabenų ir SLES (natrio lauret sulfato)!

Kompanijai labai rūpi, kas yra gaminiuose, kurie visi yra sukurti taip, kad būtų malonūs odai ir plaukams. Naudojamos subtilios paviršinio aktyvumo medžiagos (valymo priemonės), sumaišytos su tokiomis medžiagomis kaip betainas, kurios skatina odos drėkinimą. Kompanijos naudojamos paviršinio aktyvumo medžiagos yra natūralios kilmės (pavyzdžiui, iš kokoso), kurios nėra agresyvios odai.

Visi gaminiai yra be parabenų – pagaminti tik iš žmonių sveikatai saugių komponentų. Visos linijos taip pat yra dermatologiškai patikrintos Italijos universitetuose.

Visos linijas sudaro 3 žingsniai:

  1. Prešampūnas, kuris nušveičia bei paruošia Jūsų odą veikliosioms medžiagoms
  2. Šampūnas, kurio pagrindinė funkcija – gilus odos valymas
  3. Koncentratas (skirtas pirmam mėnesiui) arba losjonas (skirtas antram gydymo mėnesiui), kurių darbas maitinti, drėkinti bei gydyti odą.